WYROBY PŁASKIE ZE STALI WĘGLOWEJ

W zakładzie produkcyjnym Marcegaglia w Kluczborku znajduje się wydzielony obszar przetwórstwa kręgów na taśmy i blachy ze stali węglowej. Zamówienia realizowane są w oparciu o konkretne potrzeby klienta. Proces produkcji odbywa się zgodnie ze wszystkimi głównymi standardami produkcyjnymi.

Zakład produkcyjny w Kluczborku obsługuje rynki Europy Północnej i Wschodniej, posiada również Centrum Serwisowe taśm i blach. Zakład pracuje również jako punkt odniesienia dla dystrybucji blach grubych (quarto) Marcegaglia w Europie Środkowej, Wschodniej i Północnej.

Marcegaglia Poland jest niezależnym graczem, który może dostarczać zarówno do innych centrów serwisowych, jak i wyspecjalizowanych klientów, oferując rosnącą gamę produktów w zakresie gatunków stali i typowych zastosowań, unikalną mieszankę usług i szybki czas reakcji z dostępnością zapasów w standardowych rozmiarach ,

Marcegaglia Poland jest wspierana również włoskim zakresem produkcyjnym grupy Marcegaglia, aby zaspokoić wszystkie możliwe wymagania klientów w Polsce.