/Budowlane/Wyposażenie dodatkow

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

WIEŻA SCHODOWA SM8

  • Wieża schodowa z pojedynczą rampą SM8
  • Wieża schodowa wolno stojąca z podwójną rampą SM8
  • Wieża schodowa 1200 SM8

Systemy schodów roboczych stosowane na budowach oraz do organizacji imprez sportowych lub spektakli, całkowicie zintegrowane z modułowymi systemami rusztowań i podpór.

POMOSTY METALOWE

Pomosty metalowe do rusztowań, wykonane ze stali ocynkowanej ryflowanej, o właściwościach antypoślizgowych, wyposażone w zaczepy o wysokiej wytrzymałości i systemy mocowania za pomocą klinów, charakteryzują się wysoką nośnością, zgodnie z normą europejską EN 12811.

OGRODZENIA TYMCZASOWE

System ogrodzeń tymczasowych lub stałych ze stali ocynkowanej Sendzimir, składający się ze słupków i płyt połączonych modułowo, zapewnia maksymalną wytrzymałość oraz możliwość wielokrotnego wykorzystania.

SYSTEM PODPÓR SMP8

SMP8 to innowacyjny system podpór modułowych o wysokiej nośności, opracowany przez firmę Marcegaglia.
Użycie rur o średnicy 60 mm i grubości 3,6 mm do wykonania słupków pozwala uzyskać nośność użytkową pojedynczych słupków SMP8 do 80 kN, co znacznie przewyższa zwykłe parametry rusztowań tego typu (50 kN).
System SMP8 ma konstrukcję modułową opracowaną na podstawie rozwiązań zastosowanych w systemie przestrzennym SM8, co umożliwia całkowitą integrację z tym systemem wszystkich akcesoriów SMP8.

PLATFORMY TRASPORTOWE

Ofertę firmy Marcegaglia w zakresie sprzętu budowlanego uzupełnia wybór platform służących do podnoszenia i przemieszczania osób i materiałów na budowie o maksymalnej nośności do 2000 kg.

Żądanie informacji

    Imię *

    Email *

    Temat