JAKOŚĆ I OBSŁUGA

Dążenie firmy do doskonałości znajduje odzwierciedlenie w poświęceniu i trosce, jaką Marcegaglia Poland wyraża na każdym etapie produkcji, również w zakresie wsparcia dokumentacyjnego.

Po procesie spawania produkty poddawane są obróbce z użyciem najnowszej technologii Marcegaglia stosowanej na liniach do formowania na zimno w Kluczborku, obejmującej szereg operacji podczas produkcji, takich jak usuwanie wypływek spawalniczych, badania nieniszczące i inne badania, oferując też specjalne wykańczanie i wymiarowanie końców rur.

Wyjątkowo precyzyjne monitorowanie zewnętrznej średnicy rur może być wykonywane bezpośrednio na linii produkcyjnej, z zastosowaniem technologii obrotowego lasera próbkującego, opracowanej przez Marcegaglia i zdolnej do natychmiastowego wykrywania każdych odchyleń od tolerancji wymaganych dla określonego zamówienia.

Certyfikowany system produkcji Marcegaglia gwarantuje również, że rury są w pełni identyfikowalne w całym łańcuchu produkcyjnym, począwszy od materiału wsadowego po jego właściwości chemiczne i mechaniczne – dzięki temu firma zapewnia absolutną zgodność swoich wyrobów do wymaganych zastosowań, produkowanych w oparciu o odpowiednie normy.

Po spawaniu i testowaniu rury są cięte na długość, pakowane i przechowywane zgodnie z konkretnymi wymaganiami.

Produkcja płyt warstwowych w zakładzie w Praszce oparta jest na systemie jakości opracowanym w centrum produkcyjnym w Mediolanie. Produkty posiadają certyfikaty głownych towarzystw klasyfikacyjnych oraz oznakowanie CE.

Nowoczesny zakład produkcyjny zajmuje się konstruowaniem oraz montażem skraplaczy i parowników.

Certyfikaty:
• ISO 9001:2015
• IATF 16949:2016
• Certyfikat zgodności dla fabrycznej kontroli produkcji wyrobów budowlanych zgodnie z rozporządzeniem nr 305/2011/UE – WYROBY PŁASKIE
• Certyfikat zgodności dla fabrycznej kontroli produkcji wyrobów budowlanych zgodnie z rozporządzeniem nr 305/2011/UE – RURY
• Krajowy certyfikat zgodności właściwości użytkowych, dla rur ze szwem do zastosowań ciśnieniowych, zgodnie z PN-EN 10217-1